#offline - We bring IRC to www!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Vezi ceasul

Promovare Gratuita - Top123
Ultimele subiecte
» Haide sa facem acest forum cat mai placut
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMar Oct 30, 2012 9:29 am Scris de birthday

» haideti sa ne cunoastem :P
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyVin Iun 05, 2009 6:03 am Scris de BLaCkShaDoW

» In legatura cu take-ul de aseara si remuser pe userul meu
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Mai 13, 2009 11:27 am Scris de r0gu3

» despre sex ?
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyLun Mai 11, 2009 2:56 am Scris de chrysta

» hmmm scripturi:
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Mai 06, 2009 12:23 pm Scris de gore

» Tu ce preferi?
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Mai 06, 2009 12:15 pm Scris de gore

» DAN DIACONESCU SE EXTINDE SI IN AUSTRIA
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Apr 15, 2009 6:40 pm Scris de R32

» CELE MAI URATE CELEBRITATI MASCULINE
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Apr 15, 2009 6:33 pm Scris de R32

» CNA A DECIS DIFUZAREA REALITY SHOW-URILOR DUPA ORA 23
Haide sa facem acest forum cat mai placut EmptyMier Apr 15, 2009 6:27 pm Scris de R32

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Meteo
Meteo
Bucuresti
Constanta
Iasi
Bacau
Timisoara
Craiova
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Cine este conectat?
În total sunt 1 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 1 Vizitator

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 20, Joi Dec 09, 2021 10:48 pm

Haide sa facem acest forum cat mai placut

5 participanți

In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de R32 Dum Mar 29, 2009 5:00 am

cred ca este o idee geniala sa facem acest forum cat mai placut si cred ca ar fi o idee geniala sa punem acia pa forum chiar ce este necesar si specificat la acel titlu si sa nu facem din acel titlu alceva sau sa postam altceva...ideea e ca daca un utilizator cauta ceva sa gaseasca acolo unde este postat nu sa gaseasca cu totul alceva...este o parere de-a mea
R32
R32

Posts : 88
Join date : 24/03/2009
Age : 38
Location : Suceava

http://www.ingeri.biz

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Mar Mar 31, 2009 9:11 am

well e o diferentsa intre plakut si util...io cred k tu bati mai mult spre sensul de util...dar ca nishte geniali ce suntem noi cei de pe offline si imbinam utilul cu placutul....un post folositor...unul amuzant....in fond si la urma urmei prea multa seriozitate strica....cei mai buni pedagogi shtiu ca cea mai buna metoda de a invatsa e jocul Wink


nu incurajez aberatiile gratuite decat daka vin din partea mea Very Happy dar nici armata nu facem.nu de alta da` de aia m`am sacrificat sa fiu fata...sa scap de armata Smile))





Feel free to hate me! I don`t care anyways!
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de R32 Mar Mar 31, 2009 4:04 pm

chrysta aici iti dau perfecta dreptate...poate ca nustiu eu sa formulez o propozitie sau sa scriu gramatical cum trebuie si credema ca asta este si adevarul...nu ca lenea ar fi mare sa pot pune semnele de punctuatie...dar credema nu le folosesc din propria initiativa si credema la romana cand era vb de caligrafie eram varza...in rest ma descurcam...oricum legat de acest mesaj credema ca iti dau perfecta dreptate...aha si un defect al meu care e in mare parte adevarul...cand citesc un mesaj nu il citesc cu scopul de-al gandi si doar il citesc ca sa fie citit de asta nu dau importanta lucrurilor...oricum sper sa ma perfectionez pana mor Smile)
R32
R32

Posts : 88
Join date : 24/03/2009
Age : 38
Location : Suceava

http://www.ingeri.biz

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Mar Mar 31, 2009 10:25 pm

well nu am zis nimic despre valeitatile tale gramaticale....sau lipsa lor Smile recunosc ca poate sunt un pic rautacioasa uneori....ok recunosc adeseori Smile) dar m`a frapat discordantsa dintre faptul ca pari a avea ceva in cap (btw,nice blog Smile ) si anumite erori de exprimare.....nu ma refer stric la semne....oricum felicitari pt postu asta it`s almost perfect...nu te laud prea mult ca ti se urca la cap.Oricum eu postez for fun si pentru ca m`a rugat cineva sa am putintica activitate,ca uneori ma mai aprind...asta e....nu puteam fi perfecta si nici nu vreau Smile)

oricum ai o bila alba moldoveanule ca te`ai sesizat singurel kiss



Feel free to hate me! I don`t care anyways!
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Mier Apr 01, 2009 6:48 am

finally o bila alba! R32 Ai castigat o batalie, 3 more to go Razz
si de la mine una, sa te simti si mai bine Razz
P.S- Nu garantez ca o sa vina si vremuri mai grele Very Happy
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Mier Apr 01, 2009 7:36 am

nop..u`re wrong here pazzy....whole life is a battle....but it can be fun for the ones that like winning Very Happy






feel free to hate me ! I don`t care anyways!
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Joi Apr 02, 2009 7:46 am

oh da..pt cei care le place sa castige. cred ca intr-un sfarsit tutoror le-ar surade o victorie indiferent de ce anume ar fi legata, so de ce sa-i rupem aripile ? Razz
Cat despre viata in general cu bataliile, pot fi usoare dar si grele ca fiecare razboi exista si victime, dar exista si supravietuitori. Poate ca ar trebui sa ne concentram aici asupra "supravietuitorilor" si nu asupra victimelor. Apoi putem numi victorie atunci cand supravietuieste sufletul si moare durerea Smile
P.S- cand sunt mai multi puterea creste, i guess we all know that Wink
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Sam Apr 04, 2009 12:57 am

deci initial cand am vazut greselile gramaticale ale lui R32 am urlat instant la pazzy pe mess ceva ge: cine-i idiotu` care scrie intr-un asemenea hal?, retrag cuvintele urate si dau o bila alba lui R32 pentru auto-sesizare Smile

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Sam Apr 04, 2009 6:54 am

oh pai mnoh, la cine urla toata lumea? Neutral
o sa plang la un moment dat sa vud cine mai urla la mini dupa aceea:(
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Sam Apr 04, 2009 3:44 pm

o sa urlu eu, sa-ti dau o stacana de vin sa-ti revii Very Happy e bine asa ? Very Happy

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Lun Apr 06, 2009 11:12 am

sa stii ca as avea nevoie si inca foarte mult domnule. O lovitura tare la cap sa-mi revin din toate prostiile si problemele ce ma bantuie. Mersi de idee, ma tenteaza si s-ar putea sa accept oferta ta curand. Depinde de circumstante si de ce o sa fie. Pe langa asta, cat tine de acel template tin a-mi cere mii de scuze deoarece momentan nu ma pot ocupa de el avand o stare deplorabila in ceea ce priveste munca in principal. Sper ca nu va fi cu suparare daca o sa mai astepte putin, cel mult saptamana viitoare. Multumesc de intelegere Smile
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Lun Apr 06, 2009 11:32 am

tu, revino-ti in starea in care erai inainte... sau daca vrei sa vorbim messu` meu iti sta la dispozitie... si nu-i graba cu situ`... l-as face eu dar nu prea ma pricep in flash... si asa doar in week-end as putea sa ma ocup de el ca atunci am timp liber... si nu-i bai te intelegem Smile

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Mier Apr 08, 2009 11:58 pm

pazzy agatsa nijte usturoi de tavan si keama un exorcist....poate scapi de "fantome"
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Joi Apr 09, 2009 2:14 am

sau stii... cui pe cui se scoate... lasa-l sa-si faca rost de alta "fantoma" Very Happy

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Joi Apr 09, 2009 11:40 am

Nu cred ca o sa fie nevoie...am un alt leac pt fundul lor cu siguranta, multumesc oricum de sfat chrysta Razz
Pana la urma dependenta de droguri tot cu droguri se rezolva..
dependenta de bautura tot cu bautura se rezolva..
impotriva unei iubiri ce te-a omorat...tot iubirea te re-aduce la viata, doar ca va fi nevoie de cea intradevar capabila Smile
sperantele moarte tot cu sperante prind iar viata Smile

multumesc mult pentru sfaturi, aveam nevoie de ele:)
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Joi Apr 09, 2009 12:20 pm

i don`t know...i`m only addicted to cigs and smth else....but i don`t wanna quit so...n`am cautat inka meode de rezolvar a dependetselor Very Happy
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Joi Apr 09, 2009 12:36 pm

nu, are dreptate... dupa o dezamagire extrema in astfel de situatie, trebuie sa apara cineva cu adevarat capabil sa te faca sa spui iar "te iubesc"... si nu are importanta cat astepti, merita in final...

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Joi Apr 09, 2009 1:21 pm

uhm..eu ma kinui sa`mi pastrez stilul si voi imi dati ku filozofia peste kap....true aveti dreptate amandoi...imp e sa te ridici frumusel de jos sa te stergi de praf and keep going....somewhere along the way someone will show up to hold u`r hand Smile
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Joi Apr 09, 2009 2:23 pm

indeed Smile

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Sam Apr 11, 2009 9:51 am

ok is it just me , sau ar trebui sa facem un forum de genul "Sentimentalisme" ? Very Happy
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Sam Apr 11, 2009 11:11 am

it`s you....i get too sentimental in other places as some of u may know.....so plsssss at least here lemme be bitchy Very Happy
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de PAZZY Sam Apr 11, 2009 1:25 pm

sure Very Happy
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de r0gu3 Sam Apr 11, 2009 3:52 pm

10.000 taxa de bitchness lol!

r0gu3

Posts : 39
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : Cyprus

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de chrysta Lun Apr 13, 2009 4:45 am

50 de euro si`ti platesc taxa Very Happy
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de birthday Mar Oct 30, 2012 9:29 am

good

birthday

Posts : 1
Join date : 24/03/2009

Sus In jos

Haide sa facem acest forum cat mai placut Empty Re: Haide sa facem acest forum cat mai placut

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum