#offline - We bring IRC to www!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Vezi ceasul

Promovare Gratuita - Top123
Ultimele subiecte
» Haide sa facem acest forum cat mai placut
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMar Oct 30, 2012 9:29 am Scris de birthday

» haideti sa ne cunoastem :P
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyVin Iun 05, 2009 6:03 am Scris de BLaCkShaDoW

» In legatura cu take-ul de aseara si remuser pe userul meu
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Mai 13, 2009 11:27 am Scris de r0gu3

» despre sex ?
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyLun Mai 11, 2009 2:56 am Scris de chrysta

» hmmm scripturi:
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Mai 06, 2009 12:23 pm Scris de gore

» Tu ce preferi?
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Mai 06, 2009 12:15 pm Scris de gore

» DAN DIACONESCU SE EXTINDE SI IN AUSTRIA
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Apr 15, 2009 6:40 pm Scris de R32

» CELE MAI URATE CELEBRITATI MASCULINE
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Apr 15, 2009 6:33 pm Scris de R32

» CNA A DECIS DIFUZAREA REALITY SHOW-URILOR DUPA ORA 23
super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X EmptyMier Apr 15, 2009 6:27 pm Scris de R32

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Meteo
Meteo
Bucuresti
Constanta
Iasi
Bacau
Timisoara
Craiova
Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 20, Joi Dec 09, 2021 10:48 pm

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

2 participanți

In jos

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X Empty super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

Mesaj Scris de chrysta Lun Mar 23, 2009 10:32 pm

Deja in titlu am folosit 3 expresii dupa care m`ati catalogat deja?ei nu zau?
Hai sa va explic ce nu inseamna fitele la mine in primul rand.....Fitele nu inseamna sa ai haine de firma tinand cont ca ai banii necesari pentru a ti le lua,ca ai prins o reducere de proportii in afara sau ca ai primit un cadou de la cineva.De ce daca tricoul e 10 lei desi arata bine nu zice nimeni nimic?dar daca acelasi tricou are sigla nike deja ahh"uite`l si pe fitosu ala".Ai bani?te descurci?iti plac?ia`ti frate!k dupa un timp tot carpa de sters vase ajunge indiferent ce scrie pe el.
Nu inseamna sa faci poze.E un obicei de cand lumea ca la ocazii speciale sa se faca poze...o excursie..un baieram...un majorat....un loc frumos....orice....Ca nu aveai posibilitatea sa le pui pe net e altceva.Sau ati uitat cand aveati musafiri si scoteau mama si tata vrafu de albume si stai sa`ti arat poza de la munte...si pe asta mica la botez.....si uite si la nunta lu vara lu bunika lu mama...Asteptand cu sufletu` la gura comentarii despre cat de frumoasa e odrasla.....ce grasa si urata e mireasa si cat de norocosi au fost ei ca in timpurile astea grele au putut pleca la Sinaia.Daca asta nu`i hi5 in real life...atunci nu shtiu ce mai e.Smile
Nu inseamna sa fii mandru de ceva ce ai realizat singur prin propriile puteri.Instinctul de supravietuire si afirmare trebuie incurajat nu innabusit ca altfel cine va mai avea curajul sa schimbe ceva ?Smile
Nu inseamna sa lasi bacsis mai mare la restaurant pentru ca asa vrei tu,pentru ca ai de unde sau pur si simplu pentru ca ti`a placut servirea.Asa cum nu inseamna sa critici ospatarul daca aceasta lasa de dorit.(sa`i torni farfuria in cap totushi nu e solutie...asta e marlanism Wink )
Mno poate is multe care le`am uitat e 6 dimineatsa la urma urmei.Pana si eu ma mir ca sunt atat de coerenta.
Ce inseamna fitele?Fitele inseamna sa judeci un om dupa cum e imbracat inainte de a`i spune un buna macar,
inseamna sa o faci pe desteptul printre prosti(cum ar fi sa vina cineva de la nasa pe chann sa povesteasca de ultimile descoperiri in fizica cuantica?nu`i asa ca va uitati toti ca matsa`n calendar?si va ziceti wooooooow ce destept e asta desi poate el e doar ingrijitor la nasa...si are habar de elemente de baza prinse din zbor.Deci nu va mai dati jmekeri ca sunteti mari si tari intr`un anumit domeniu despre ceilalti nu au habar...intotdeauna va fi cineva mai bun ca voi si intotdeauna vor fi domenii in care sunteti egali cu 0) ,inseamna sa insisti pe o idee avand drept singur argument "asa zic eu si eu stiu cel mai bine", inseamna sa te dai diva sau fat frumos cand tu de fapt iesi din casa doar ca sa te duci la paine,inseamna sa te afisezi cu persoane cu bani doar pentru a fi considerat fiind la nivelul lor,in timp ce cu vecina/vecinu de scara cu care ai trait o viata iesi numai prin baruri obscure,inseamna sa folososesti cuvinte care nu stii ce inseamna,sau cum se scriu doar pentru ca ai vazut tu la cineva,inseamna sa te duci la solar doar pt ca ai auzit ca`i trendy in ideea in care tu te imprumuti de bani ca sa`ti iei tigari,inseamna se te crezi infailibil,onmipotent,si sa incerci sa fii mereu centrul atentiei.Dude u`re not God!Deal with it!

Feel free to hate me! I don`t care anyways!
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X Empty Re: super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

Mesaj Scris de PAZZY Mier Apr 01, 2009 6:45 am

I love my life Very Happy

...................SOMETIMES Neutral Arrow
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X Empty Re: super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

Mesaj Scris de chrysta Mier Apr 01, 2009 7:28 am

of course u do....u don`t have a pitzipoanca as girlfriend...or at least i hope u don`t..or u`re sooooooooooo gonna kick my ass lol!



Feel free to hate me! I don`t care anyways!
chrysta
chrysta

Posts : 58
Join date : 23/03/2009
Age : 38
Location : galati

Sus In jos

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X Empty Re: super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

Mesaj Scris de PAZZY Joi Apr 02, 2009 8:18 am

lol! No i don`t have one like so. But then again let`s not touch the subject Razz
PAZZY
PAZZY
Admin
Admin

Posts : 73
Join date : 23/03/2009

Sus In jos

super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X Empty Re: super tare fata lol!asha`i ca am fitze?:X

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum